KARIERA

scscs

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTY DS. SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

– aktywna sprzedaż produktów szkoleniowych,

– pozyskiwanie oraz podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,

– budowa własnej bazy kontaktów,

– koordynacja procesu realizacji szkolenia,

– opieka nad uczestnikami procesu szkolenia.

WYMAGANIA:

– bardzo dobra i efektywna organizacja czasu pracy,

– otwartość, charyzma i zapał do zdobywania nowych doświadczeń,

– umiejętność zjednywania sobie ludzi oraz nawiązywania kontaktu

– umiejętność obsługi MS Office,

– doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta mile widziane.

Cenimy pomysły naszych pracowników – kreatywne podejście do technik sprzedażowych mile widziane.

OFERUJEMY:

– stabilne zatrudnienie na polską umowę o pracę na pełen etat,

– atrakcyjne wynagrodzenie, składające się z podstawy oraz systemu motywacyjnego,

– twórczą i nieskrępowaną atmosferę pracy,

– bezpośredni dostęp do najlepszych szkoleń, warsztatów i coachingów w branży.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem,

z dopiskiem SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY na adres:

a.mikolajczyk@flow-group.pl

fake watches
orologi replica