Zespół

 


ŁUKASZ KACA


 

Założyciel i zarządzający firmą szkoleniową Flow Agro oraz True Flow. Bez tytułuCertyfikowany Coach i Trener. Czynny wykładowca na Uniwersytecie SWPS na kierunku Psychologia. Z wykształcenia magister inżynier, ukończył Politechnikę Warszawską.

Z branżą Agro związany od 2008 roku. Swoje doświadczenie praktyczne zdobywał w dużych korporacjach międzynarodowych. Przez kilka lat był kierownikiem sprzedaży w firmie Tornum Polska Sp. z o.o. specjalizującej się w tworzeniu systemów do suszenia i magazynowania ziarna. Odnosił wiele sukcesów handlowych, podpisując wielomilionowe kontrakty. Nawiązywał relacje z rolnikami, które owocują do dnia dzisiejszego.

W grudniu 2015 roku został głównym Partnerem Merytorycznym Agro Akademii, podczas, której omawiał aspekty cyfryzacji w rolnictwie, globalizacji rolnictwa, PROW 2014 – 2020.

Posiada wysokie kompetencje związane z Personal Branding’iem i Business Branding’iem, marketingiem, perswazją, sprzedażą oraz odczytem ludzkich procesów myślowych i emocji za pomocą mowy ciała i mikroekspresji na podstawie wiedzy wywodzącej się od Paula Ekmana. Realizuje warsztaty z kreowania wizerunku, marketingu, wywierania wpływu, sprzedaży, zarządzania, negocjacji, komunikacji interpersonalnej, sztuki wystąpień publicznych, motywacji oraz odczytywania stanów emocjonalnych i procesów myślowych, a także wykrywania kłamstwa.

Niejednokrotnie wynajmowany jako doradca podczas fuzji, przejęć oraz kluczowych negocjacji w firmach. Posiada również doświadczenie przy realizacji projektów z zakresu analiz ekonomiczno-finansowych, zmian strukturalnych oraz organizacyjnych, restrukturyzacji przedsiębiorstw, projektowania i wdrażania systemów motywacyjnych i płacowych.

Ma za sobą ponad 300 szkoleń i kilka tysięcy wyszkolonych osób. Tylko w roku 2016 przeszkolił ponad pięćdziesiąt firm. Szkolenia prowadzi w języku polskim oraz angielskim. W swojej pracy łączy doświadczenia praktyczne z najnowszymi trendami i wynikami badań naukowych.


ALEKSANDRA MIKOŁAJCZYK


27497213_2314464355245786_1818138557_n

Ekspert ds. Group Content i Social Media Marketingu, Prezes Zarządu Smart Way Sp. z o.o. (www.aleksandramikolajczyk.com.pl) oraz pasjonatka komunikacji w przestrzeni online.

Na swoim koncie posiada ponad 3500 autorskich publikacji, wdrożonych poprzez kanały social media m.in. dla sieci klubów Jatomi Fitness w Polsce, Malezji, Tajlandii, Indonezji i Czechach, największej czarterowej linii lotniczej, Enter Air oraz małych i średich przedsiębiorstw w Polsce.

Przeprowadziła łącznie 15 ogólnoświatowych kampanii online na kanałach social media, o łącznej wartości 90 000 złotych, ukierunkowanych na stały wzrost sprzedaży oraz budowę stabilnego i pozytywnego wizerunku firm.

Specjalizuje się w content marketingu. W swoim portfolio posiada 17 wydanych Magazynów Pokładowych, tworzonym pod jej kierownictwem publiakcji, o średnim nakładzie 10 000 egzemplarzy.

Jej pasją jest tworzenie kreatywnych tekstów, zoptymalizowanych pod SEO. Jest autorką ponad 230 artykułów budujących pozycję marek w przestrzeni online.

Zajmuje się doradztwem marketingowym, prowadzeniem szkoleń z marketingu oraz social media w branży Agro w tym m.in. dla: BASF Polska Sp.z o.o., METAL-FACH Sp. z o.o., Nufarm Polska Sp. z o. o., Green Eco Poland Sp. z o.o., Kubota (Deutschland) GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, Chemirol Sp. z o.o., Flow AGRO.
Prowadziła Showroom marki Kazar Footwear.

Realizowała projekty we współpracy m.in. z Małgorzatą Baczyńską, Justyną Steczkowską, Bizuu, Łukaszem Jemiołem, Paprocki&Brzozowski, T. Rosati.

Od 2016 trener współpracujący z marką Flow Agro i True Flow.


PAULINA OSTROWSKA


11006447_526388160837662_3784070316321017879_nEkspert ds. Finansowo-Księgowych/Trener

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Finanse i Rachunkowość.
W 2010 roku uzyskała Certyfikat Księgowego Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (nr wpisu 46985/2010).

Posiada ponad 12 letnie doświadczenie w pracy na różnych szczeblach działów finansowo-księgowych firm w branży rolniczej.Od 2010 roku zasiada na stanowisku Dyrektora Finansowego w spółkach w branży AGRO z kapitałem zagranicznym. Paulina posiada bogatą wiedzę w zakresie optymalizacji podatkowej i planowania podatkowego.

Ściśle współpracowała z firmami doradczymi tj. PWC, Deloitte i ISP Modzelewski.

 


MAŁGORZATA SUDOŁ


RMargaret-5adca Prawny. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Od 1998 roku wpisana na listę radców prawnych. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze prawnej międzynarodowych korporacji oraz drobnych przedsiębiorców. Od 1999 prowadzi własną kancelarię radcy prawnego.

Specjalizuje się w prowadzeniu spraw sądowych i arbitrażowych z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa pracy, zamówień publicznych, jak również w windykacji roszczeń pieniężnych.

Prowadzi szkolenia prawa cywilnego (prawne aspekty zawierania umów w obrocie gospodarczym), prawa handlowego, prawa pracy oraz w zakresie umów w obrocie międzynarodowym i międzynarodowego arbitrażu dla Flow AGRO.

 

 


KAROLINA WYSOCKA


zdjecieKoordynator projektów szkoleniowych Flow AGRO.

Posiada 10 lat doświadczenia przy organizacji konferencji oraz szkoleń, a od ponad dwóch lat współpracuje z firmami w branży rolniczej.
Odpowiada za budowanie relacji z klientami, współpracę z trenerami oraz hotelami.
Codzienny kontakt z firmami umożliwia poznanie problematyki, specyfiki branży agro oraz zapotrzebowania na szkolenia pracowników. Profesjonalne podeście do klientów, liczne rozmowy, spotkania i obecności na targach rolniczych przyczyniają się do owocnej współpracy oraz długotrwałych relacji z klientami.