Zaawansowany odczyt człowieka i rozpoznawanie kłamstwa

Szkolenie jest dedykowane osobom, które mają częsty kontakt z innymi i chcą odkryć metody, które pozwolą im rozszyfrowywać ludzi zgodnie z wynikami najnowszych badań w dziedzinie „czytania” mowy ludzkiego ciała.

Uczestnicy poznają symptomy kłamstwa i nauczą się, jak je prawidłowo odczytywać.

Każdy, kto ukończy szkolenie, zacznie inaczej patrzeć na ludzi w swoim otoczeniu. Zobaczy i pozna potęgę ludzkiej twarzy, oczu i ciała.

Podczas trwania dwudniowego szkolenia uczestnicy przejdą przez szereg ćwiczeń, które nauczą ich wykorzystywania wiedzy w praktyce.

Szkolenie ZAAWANSOWANY ODCZYT CZŁOWIEKA I ROZPOZNAWANIE KŁAMSTWA  jest przede wszystkim dla ludzi, którzy zaczynają swoją przygodę z nauką „czytania ludzi” oraz chcą się rozwijać, a w drodze swojego rozwoju osiągać i widzieć więcej niż inni.

Szkolenie trwa 2 dni (16 godzin edukacyjnych).

  FLOW GROUP-112-kopia

 


 

ZAAWANSOWANY ODCZYT CZŁOWIEKA I ROZPOZNAWANIE KŁAMSTWA

ZAGADNIENIA

Systemy reprezentacji – metoda VAKOG

Uczestnicy szkolenia poznają podstawowe systemy reprezentacji: wizualny, kinestetyczny i słuchowy. Ćwiczenia pozwolą na sprawdzenie, jak funkcjonuje nasz mózg. 

Systemy reprezentacji w mowie ciała

Uczestnicy będą mogli nauczyć się, jak interpretować metodę VAKOG w mowie ciała, a także poznają systemy reprezentacji w ruchach gałek ocznych.

Wpływ emocji na mowę ciała

Uczestnicy dowiedzą się, czym są manipulatory, ilustratory, regulatory i emblematy. Podczas ćwiczeń uczestnicy dowiedzą się, jak rozpoznawać prawdziwość intencji innych ludzi.

Systematyka mikroekspresji twarzy

Ludzka twarz jest w stanie wyrażać wiele emocji, takich jak: strach, złość, smutek czy radość. Nauka rozpoznawania oraz kontrolowania mikroekspresji twarzy pozwoli na odczytanie tego, co czują i myślą inni ludzie.

Analiza filmów demonstracyjnych

Obserwacja filmów pozwoli na zaobserwowanie zależności dotyczących mowy ciała i mikroekspresji u ludzi o różnej kulturze, wieku czy rasie.

Twarz, jako źródło mikroekspresji – metoda F.A.C.S.

Uczestnicy dowiedzą się, jakie ruchy i ekspresje może wykonywać ludzka twarz. Przeanalizowane zostaną ruchy nazywane Action Units, które służą do interpretowania ruchów mięśni twarzy.

Interpretacja mikroekspresji metodą M.E.T.T.

Uczestnicy dowiedzą się, jak interpretować Action Units w mikroekspresjach. Przeanalizowane zostaną ruchy mięśni twarzy w różnych kombinacjach występujących w zależności od pojawiającej się emocji. Uczestnicy poznają techniki stosowane do odczytu ludzi w FBI.

Najczęstsze oznaki kłamstwa

Wpływ kłamstwa na mowę całego ciała. Uczestnicy mogą przećwiczyć razem z trenerami, jak kontrolować własne ciało i zobaczyć jak zachowuje się człowiek, gdy kłamie.

Lingwistyka kłamstwa

Uczestnicy poznają metodę klastra, rewolucyjny sposób odczytu lingwistyki kłamcy używany przez służby w CIA.

Komunikacja niewerbalna

Wpływ mowy ciała i intonacji na komunikację. Uczestnicy dowiedzą się, jak rozpoznać sprzeczności i dysonans między przekazem werbalnym i niewerbalnym.

Panel symulacyjny

Uczestnicy będą mieli okazję przeanalizować swoje wystąpienia na nagranym wcześniej filmie pod kątem kłamstwa i wyrażanych emocji.

Pacing i Leading

Zagadnienie związane z odzwierciedlaniem ludzkich zachowań, a także ze sposobami na wyznaczanie kierunku w komunikacji.

Panel dyskusyjny

Czas, w którym uczestnicy będą mogli zadać wszystkie nurtujące pytania oraz podzielić się swoimi wnioskami.

zegarki repliki
 

Zapraszamy do kontaktu z nami!